Nová kniha Roberta T. Kiyosakiho - BYZNYS PRO 21. STOLETÍ

 

Robert T. Kiyosaki

BYZNYS PRO 21. STOLETÍ

 

Kniha je určena všem těm milionům lidí, kteří se ocitli na nějaké životní křižovatce – dopadla na ně světová ekonomická krize a nevědí, co mají dělat, jak do budoucna řešit svou finanční situaci. Chce je přesvědčit, že tato doba – bez ohledu na to, jak bezútěšně vypadá – je nejlepší dobou k tomu, aby vzali pevně do rukou otěže své budoucnosti.

Robert Kiyosaki, jenž se celý život věnuje vzdělávání lidí, učí je, jak získat finanční svobodu, a tak ví, že tato kniha – podobně jako další tituly z edice Bohatý táta – vám ukáže, jak si do budoucích let vytvořit – a udržet – bohatství. Jakmile se dozvíte pravdu o tom, jak to doopravdy funguje s penězi a jaké se vám ve 21. století nabízejí pracovní příležitosti, budete schopni si vybudovat takový život, po jakém toužíte.

 

 

 

Štve vás, jak je svět obchodu a velkých firem zkažený? Zlobíte se na Wall Street a na představitele velkých bank, že tohle všechno dopustili? Na vládu, že nic neudělala nebo toho udělala málo nebo udělala příliš mnoho nevhodných věcí, a ne dost těch správných? Otázka však zní, jak s ním naložíte? Fňukání a naříkání vám do budoucna žádné finanční jistoty nepřinese. Jestli chcete mít jistou budoucnost, je třeba, abyste si ji vytvořili. Svůj budoucí osud můžete vzít do svých rukou jedině tehdy, získáte-li kontrolu nad zdrojem svých příjmů. Potřebujete své vlastní podnikání. Většina lidí má asi dnes ekonomicky nelehkou situaci, jsou však podnikatelé, ti s hlavou otevřenou tak, aby pochopili, co se pokusím říci v následujících několika kapitolách, pro něž bude právě tahle doba plná přínosných ekonomických příležitostí. Nejenže je právě teď vhodná chvíle na to rozjet vlastní podnikání, ale nikdy nebyla vhodnější!