Robert Kiyosaki

O autorovi

Robert Kiyosaki, investor, podnikatel, učitel a spisovatel.

 

Podnikatel v oblasti vzdělávání, tvůrce deskové hry CASHFLOW, zakladatel společnosti zabývající se finančním vzděláváním Rich Dad Company a autor bestsellerů na žebříčku New York Times.

Robert Kiyosaki je známý jako autor bestselleru Bohatý táta, chudý táta – nejlepší kniha o osobních financích všech dob - která změnila způsob, jakým desítky milionů lidí na celém světě uvažují o penězích. Tituly z řady Bohatý táta (Rich Dad) drží čtyři z nejlepších deseti míst na Life-to-Date nielsen Bookscan List jen z let 2001-2008. Robert vystupoval v programech jako Larry King Alive, Oprah, The Doctors, v Bloomberg International television a CNN.

S názory na peníze a investování, které jsou často v rozporu se všeobecným míněním, Robert získal pověst člověka upřímného, někdy až neuctivého a odvážého. Jeho názor (ta "stará rada" – sežente si dobré zaměstnání, spořte peníze, dostatňte se z dluhů, investujte dlouhodobě a diverzifikujte - je zastaralá a chybná rada) stojí proti statu quo. Jeho tvrzení, že "váš dům není aktivum" vyvolalo rozporuplné reakce, ale v současné době finanční krize, se ukázalo jako pravdivé.

V roce 2006 se Robert spojil s Donaldem Trumpem a napsali společně knihu, Proč chceme, abyste byli bohatí - Dva muži, jedno poselství. Debutovala na seznamu bestsellerů New York Times na prvním místě.

Robert se objevil v populárním sloupku „10 Questions“ časopisu TIME, kde odpovídal na otázky sahající od investování s malými zdroji po vliv vzdělání na finanční úspěch člověka.

Robertova poslední kniha Konspirace mocných a bohatých: Osm nových zákonů peněz se objevilo online jako bezplatná interaktivní kniha s příspěvky od 1,1 milionu čtenářů ve více než 167 zemích.

 

 

 

Robert Kiyosaki na facebooku Robert T. Kiyosaki

 

Robert T. Kiyosaki v rozhovoru na ČT2

Robert T. Kiyosaki na České televizi...Marek Eben si do dílu Na plovárně
pozval Roberta Kiyosakiho, se kterým si povídal nejen o jeho bohatství a knihách...