Reference

Reference od účastníků Cashflow21


Dobrý den,

rád bych se s vámi podělil o svou zkušenost z několika setkání při hraní hry Cashflow 101 v klubu Cashflow21 v Ústí nad Labem, který vede Lukáš Stach.

Sám jsem před více než rokem vedl svůj klub v Litoměřicích a hned na první setkání se mi ozval Lukáš, který měl zájem se svými přáteli přijet a zahrát si. Od té doby jsme se setkávali a hráli pravidelně a mě ani moc nepřekvapilo, když se Lukáš svěřil se svým záměrem otevřít svůj vlastní klub v Ústí. Byl jsem samozřejmě zvědavý, jak to Lukáš uchopí a musím říci, že mě moc svým přístupem a nápady překvapil. Podařilo se mu opravdu vytvořit skvělé dílo.

Už na první pohled mě příjemně překvapily internetové stránky klubu Cashflow21, kde najdu vždy aktuální termíny hraní, adresu místa setkávání a spoustu dalších užitečných informací nejen ke hře, ale třeba i rubriku doporučených knih a filmů. Ta je má oblíbená a často jí využívám. Pokud jde o vlastní setkávání v klubu Cashflow21, považuji je za jedna z nejlépe připravených a organizovaných setkání v České republice. Prostředí rekonstruovaných prostor muzea v Ústí je vynikající a na každém setkání nechybí možnost nakouknout nebo rovnou zakoupit ty nejdůležitější knihy Roberta Kiyosakiho. Nádherná je i atmosféra, kterou hraní her v klubu Cashflow21 vždy doprovází. Lukáš i zkušenější hráči jsou vždy po ruce nováčkům, když potřebují s něčím pomoci a v tomto přátelském duchu probíhá celá hra. Oceňování a focení hráčů a vítězů je vždy příjemnou tečkou za každým setkáním a rychlost, s jakou se fotografie objeví na internetu mě udivuje. Kolikrát je to dřív, než ze setkání dorazím domů. ;)

Čeho si cením nejvíce je, že těžiště setkávání není jen v hře samotné, ale hlavně v možnosti potkávat nové přátele a udržovat vztahy s lidmi, kteří mají podobný způsob uvažování, poučit se navzájem, předávat si zkušenosti a třeba se domluvit na nějakém společném byznyse nebo investici v reálném světě.

Lukáši, díky moc, že dáváš do setkávání klubu Cashflow21 tolik energie a času.

Těším se na další hru.

Petr Sahula


Zdravím Vás

Přišel jsem do nově vzniklého Cashflow klubu Lukáše Stacha s cílem poznat nové lidi, kteří jsou na stejné myšlenkové vlně, s cílem něco se naučit a inspirovat se. Vše se mi splnilo mírou vrchovatou a tak se ze mě stal pravidelný účastník "cashflow-hraní". Děkuji Lukášovi za ochotu věnovat svoji energii klubu, který se stal místem, kde se scházejí pohodoví lidé, kde se sdílejí zajímavé informace a kde lze zábavnou formou zvyšovat své finanční IQ.

Jedním slovem: doporučuji ;o)

Jaroslav Buriánek