Nová kniha Kim Kiyosaki - Je nejvyšší čas

 

 

Kim Kiyosaki

JE NEJVYŠŠÍ ČAS

Co je třeba udělat, abyste dosáhly finanční svobody

 

JE NEJVYŠŠÍ ČAS…

- PŘEKONAT PŘEKÁŽKY.

- DOSÁHNOUT AŽ ZA HRANICE SVÝCH MOŽNOSTÍ.

- VYPRACOVAT SVÉ FINANČNÍ VĚDOMOSTI K DOKONALOSTI.

 

 

Kim Kiyosaki svébytným a osobitým stylem projevuje svůj jasný postoj k potřebě nalézt odvahu, zbavit se strachu a získat sebevědomí – což jsou základní stavební kameny – k dosažení vysněných finančních cílů. Kim v knize popisuje skutečné příběhy o podnikání a investování, jak svoje vlastní, tak ostatních žen, které vás budou inspirovat, povzbudí a překvapí vás.

Kniha JE NEJVYŠŠÍ ČAS! je výzvou pro všechny čtenářky, aby se seznámily s tím, jakým osobním výzvám tyto ženy čelily, jaké byly jejich nezdary, čím vším procházely a jak nakonec zvítězily – seberte tedy odvahu a začněte jednat – a dosáhněte finanční nezávislosti, kterou si zasloužíte.

 

KIM KIYOSAKI

Kniha JE NEJVYŠŠÍ ČAS! je dalším titulem Kim Kiyosaki, autorky mezinárodního bestselleru Bohatá žena, který inspiruje, vzdělává a oslovuje ženy na celém světě. Kim je úspěšnou podnikatelkou a zkušenou investorkou s dlouholetými zkušenostmi s podnikáním, nemovitostmi a investováním… a ženou, jejímž posláním je poskytovat ženám finanční vzdělávání vhodným způsobem.

 

Knihy Kim Kiyosaki