CD - DVD

 

Vzdělávací pomůcky pro Váš osobní růst na CD a DVD.

 

 

Earl Nightingale - Nejneobyčejnější tajemství

Nejneobyčejnejší tajemství byla první mluvenou nahrávkou na světě a Earl Nightingale byl za ni oceněn Zlatou deskou. Nahrávka dala základ k založení odvětví "rozvoje osobního růstu". Pravdivé a hodnotné poselství Earla Nightingalea, který je považován za "otce motivátory" a nejlepšího filozofa v oblasti dosahování prosperity pomocí změn ve způsobu myšlení.

Audio CD 70min
 

The Secret - Tajemství úspěchu

Dokument Australanky Rhondy Byrne nám shrnuje všechny teorie posledních 70 let v oblasti osobního rozvoje a pozitivního myšlení. Celý se zakládá na zkušenostech účinkujících psychologů a "učitelů úspěchu", kteří se osobně před natáčením neznali a každý z nich působil samostatně. Valná většina také o tomto žhavém tématu, který mimochodem odstartoval v polovině minulého století americký průkopník osobního rozvoje Earl Nightingale, napsali vlastní knížky z nichž mnohé vyšli i v našem jazyce. Za zmínku stojí také to, že o čem se zde hovoří nyní podporuje i část vědců. Kvantoví fyzikové tvrdí, že Velkému třesku, který stvořil Vesmír, a všemu ostatnímu co se na světě děje pravděpodobně předchází myšlenky.

Film DVD 90min

 

 

The OPUS

Dokumentární snímek The OPUS je něco jako další krok k úspěšnému filmu TAJEMSTVÍ (2006). Film dodává novou energii a nové informace, které se týkají lepšího a šťastného života, kde se nám mohou splnit všechna naše přání...

Film DVD 110min - USA, 2008

   
   

zpět na nabídku vzdělávacích pomůcek